Luke Verkuijlen – klaar voor de volgende stap 
 

Bij TANS staan ontwikkeling en groei centraal en dat zie je terug in de loopbaan van Luke Verkuijlen. Op 25-jarige leeftijd werkt Luke pas een jaar bij TANS, maar hij is momenteel bezig met het zetten van stappen binnen de organisatie.

 

Een vliegende start

Luke groeide op in Nuenen, vlakbij Eindhoven, en maakte al vroeg kennis met de transportsector via zijn familie. Verder vertelt hij hierover: “Tijdens mijn studie ontdekte ik mijn interesse voor supply chain, Business IT en projectmatig werken. Toen ik via een wervings- en selectiebureau bij TANS terechtkwam, kwam alles samen”.

Wat begon als de functie business consultant wat hem waardevolle inzichten opleverde, bleek inhoudelijk iets anders te zijn dan Luke had verwacht. “Deze rol bij TANS richtte zich meer op technische aspecten zoals inrichten en SQL dan ik van tevoren had ingeschat. Hoewel ik daar veel van leer, ligt mijn kracht meer in een strategische, projectmatige aanpak. Dit heb ik besproken met mijn leidinggevende.”

 

De weg naar projectmanagement

Na zes maanden bij TANS besloot Luke om het gesprek aan te gaan over zijn ambities. Samen met zijn leidinggevende is gekeken hoe zijn rol binnen TANS beter kon aansluiten bij zijn sterke punten en interesses. “Het feit dat ik mijn plannen mocht delen en dat deze serieus werden opgepakt door het managementteam gaf mij veel vertrouwen” zegt Luke.

Een rol waarbij hij projecten kan gaan leiden is nu onderwerp van gesprek. Er zijn gesprekken over de mogelijkheden en om eventueel aanvullende opleidingen te volgen. Vanaf januari krijgt Luke meer ruimte in zijn agenda om zich volledig op zijn nieuwe rol te gaan richten. “Het is fijn dat ik samen met TANS kan ontwikkelen. We kijken niet alleen naar mijn ontwikkeling, maar mijn doel is om in deze rol juist verbeteringen aan te brengen in processen en klantrelaties.’’

 

Samen groeien

Wat Luke waardeert aan TANS is de open houding voor groei en de betrokkenheid: “Ik zie veel verjonging binnen het bedrijf en er is voldoende ruimte om jezelf te ontwikkelen. Iedereen heeft hier specifieke skills, en als je ergens beter in wilt worden, dan krijg je daar de kans voor,” zegt hij enthousiast.

Ook de sfeer is goed. “De werksfeer is fijn. Er is altijd tijd voor een borrel op vrijdag en jaarlijks hebben we meerdere uitjes zoals een barbecue of een kerstborrel. Dat maakt het werken hier ook nog eens hartstikke leuk!”

 

Hoogtepunten uit het eerste jaar

Als hij terugkijkt op zijn eerste jaar bij TANS, springen er twee projecten uit. “Ik heb gewerkt aan de implementatie van twee nieuwe klanten, van het moment dat ze geen kennis hadden tot het samen inrichten van hun transportautomatisering. Superleuk om te zien hoe je echt impact kunt maken en een goede relatie met klanten opbouwt’.

 

Toekomst met vertrouwen

Met een goed plan, steun vanuit het management en zijn eigen doorzettingsvermogen staat Luke in de startblokken om zijn pad naar projectleider te starten.

 

“Als je ergens beter in wilt worden of iets wilt leren, zijn er hier tal van mogelijkheden. Er zijn zoveel verschillende rollen, van sales tot IT. Het mooie is dat je je eigen pad kunt uitstippelen,” - Luke Verkuijlen 

Nieuws van TANS
20 januari 2025 +/- 10 minuten leestijd